امروز سه شنبه - 1 بهمن 1398

حامیان مالی پنجمین همایش بین المللی انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران

 • شرکت معدنی و صنعتی چادرملو  شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در خرداد ماه 1371 تحت شماره 2257 در دفتر ثبت شرکتهای شهرستان یزد به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت شرکت عبارتست از : اکتشاف و استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن و تولید کنسانتره از آن و تولید گندله، تولید سنگ آهن (لامپ اور) تولید محصولات فولادی، نصب و راه اندازی و نگهداری و تعمیرات و بازرسی فنی سرویس تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز شرکت، خرید و تهیه انواع و اقسام ماشین آلات و تجهیزات و تاسیسات و مصالح مورد نیاز برای انجام موضوع فعالیت شرکت، انجام خدمات مهندسی، مشاوره، آموزش مدیریت و فراهم نمودن دانش فنـی از داخل و یا خـارج برای تحقق موضـوع فعالیت شرکت. مشارکت و سرمایه گذاری با اشخاص حقیقی و حقوقی و بانکها و موسسات اعتباری داخلی و خارجی در سایر شرکتها و طرحهای معدنی و صنعتی، انعقاد قراردادهای پیمانکاری به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی و بهره برداری از معادن و فرآوری آن و مبادرت به کلیه امور بازرگانی از قبیل خرید و فروش، صادرات و واردات و کلیه امور عملیاتی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در جهت اجرای موضوع شرکت ضرورت داشته باشد. انتشار فروش اوراق قرضه و اوراق مشارکت وفق قوانین و مقررات مربوطه مشارکت و سرمایه گذاری در ایجاد شرکتهای جدید در داخل و خارج از کشور و هر نوع خرید و فروش سهام اوراق بهادار، اخذ تسهیلات مالی و خدماتی از بانکها و موسسات اعتباری غیر بانکی طبق قوانین و مقررات مربوطه، انجام هر نوع عملیات و معاملات که برای حصول به مقاصد شرکت ضروری باشد.

 • شرکت معدنی و صنعتی گل گهر  شركت معدني و صنعتي گل گهر كه در 55 كيلومتري جنوب غرب شهرستان سيرجان و با فاصله 250 كيلومتر از مركز استان كرمان واقع گرديده است . در حال حاضر اين شركت با در اختيار داشتن توده معدني شماره 1 با ذخيره اوليه 270 ميليون تن و نيز ظرفيت توليد بيش از 12 ميليون تن كنسانتره و 10 ميليون تن گندله آهن بزرگترين شركت توليد كننده كنسانتره و گندله در ايران مي باشد. وجود ذخاير عظيم سنگ آهن، تجهيزات موجود بهره برداري و مشاركت در تحقق چشم انداز طرح هاي توسعه منطقه ، اين شركت را بعنوان يك قطب مهم اقتصادي در كشور مطرح نموده است . شركت معدني و صنعتي گل گهر از طريق سرمايه گذاري در شركتهاي همگروه در منطقه و با مشاركت آنها گامي بلند در جهت تحقق چشم انداز منطقه گل گهر برداشته است اين چشم انداز كه توليد 20 ميليون تن كنسانتره ،‌20 ميليون تن گندله و 5 ميليون تن محصولات فولادي را در منطقه گل گهر به ارمغان خواهد آورد ، نيازمند بيش از 22,000 ميليارد تومان سرمايه گذاري مي باشد. تحقق اين مهم ضمن تبديل منطقه گل گهر به يكي از قطب هاي توليد فولاد كشور گامي اساسي در راستاي خودكفايي كشور در اين صنعت است .

  موضوع فعالیت های شرکت:
  • اكتشاف، استخراج و بهره برداري از معادن سنگ آهن و توليد كنسانتره و گندله
  • نصب، راه اندازي، تعمير و نگهداري و بازرسي ماشين آلات و تجهيزات مورد نياز شركت
  • خريد و تهيه انواع ماشين آلات و تجهيزات و تاسيسات مورد نياز براي انجام موضوع شركت
  • مبادرت به كليه امور بازرگاني شامل خريد و فروش، صادرات و واردات و عملياتي كه در جهت اجراي موضوع شركت ضرورت داشته باشد.
  • انجام خدمات مهندسي، مشاوره،‌آموزش،‌مديريت و فراهم نمودن دانش فني از داخل و خارج از كشور و يا خارج در ساير شركتها و طرحها.
  • انعقاد قراردادهاي پيمانكاري به منظور ارائه خدمات فني و مهندسي.
  • انتشار و فروش اوراق قرضه و اوراق مشاركت وفق قوانين ومقررات مربوطه
  • مشاركت و سرمايه گذاري در ايجاد و تاسيس شركتهاي جديد در داخل و خارج از كشور و هر نوع خريد و فروش سهام و اوراق بهادار
  • انجام هرنوع عمليات و معاملاتي كه جهت حصول به مقاصد شركت ضروري باشد.
 • شرکت سنگ آهن گهرزمین  شرکت سنگ اهن گهرزمین بنا به اراده وزارت صنایع و معادن وسازمان توسعه ونوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در تاریخ 83/11/28 تحت شماره 1735 نزد اداره ثبت شرکتهای سیرجان به منظوربهره برداری از انومالی سنگ اهن شماره 3 جهت استخراج سالانه 15 میلیون تن سنگ اهن به همراه تولید و برداشت 60 میلیون تن باطله جمعا 75 میلیون تن عملیات معدنکاری و تولید سالیانه 10 میلیون تن کنسانتره وگندله تاسیس گردید.

  اهداف شرکت :
  • استخراج سالانه15میلیون تن سنگ اهن به همراه برداشت 60 میلیون تن باطله. جمعا 75 میلیون تن عملیا ت معدنکاری
  • تولید سالانه 10میلیئن تن کنسانتره
  • تولید سالانه 10 میلیون تن گندله سنگ اهن
 • شرکت سنگ آهن مرکزی ایران  شـرکت سنگ آهـن مرکـزی بـافق که در 10 کیلومتری شمـال شرقی شهرستان بـافق و 120 کیلومتـری جنوب شرقی یزد قرار دارد درسـال 1350 جهت اکتشاف و بهره برداری از کانسارهای آهن منطقه تأسیس گردید و درحال حاضربـه عنـوان یکی از بزرگ ترین تولید کننده سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره در کشـور بوده وسه محصول سنگ آهن دانه بندی ، کنسانتره آهن و آگلومره را تولید و به بازار عرضه می نماید .

 • شرکت همگامان فلز کاوه  شرکت همگامان فلز کاوه
 • شرکت زمین سنجش طلوع  شرکت زمین سنجش طلوع در سال 1382 به منظور فعالیت در صنایع معدنی تأسیس گردید. این شرکت از بدو تأسیس تاکنون تحقیقات و روش های تکنیکی برتر را از اهداف خود قرار داده و با انجام مطالعات علمی کاربردی و همچنین تلاش مستمر در جهت انتقال تکنولوژی از طریق شرکت های بزرگ و پیشرفته جهانی با روش های جدید عملی از توانمندی چشمگیری برخوردار می باشد. هدف اصلی این شرکت بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و به کارگیری آن در صنایع معدنی می باشد .

 • گروه زرين صنعت چاف  در حوزه هاي اكتشاف، استخراج، فراوري،صنايع معدني و تجارت مواد معدني با تمرکز بر زنجيره ارزش بخش معدن، با تاكيد بر تامين سنگ آهن، به منظور توليد كنسانتره، گندله و محصولات فولادي، در بازارهاي داخلي، منطقه اي و جهاني فعاليت دارد. به كارگيري دانش فني روزآمد و فناوري هاي نوين به منظور خلق ثروت و سودآوري با تكيه بر منابع انساني متخصص و مسئوليت پذير و كمك به توسعه و شكوفايي بخش معدن كشور، ايجاد اشتغال و حفظ محيط زيست از ديدگاههاي مهم اين شركت مي باشد. اين گروه بر آن است، يكي از شركت هاي پيش رو در بخش معدن و صنايع معدني دركشور و منطقه باشد ..

 • شرکت آسان خودرو  شرکت آسان خودرو دارای نمایندگی های انحصاری و رسمی فروش و خدمات پس از فروش تولیدکنندگان معتبر نظیر شرکت زوم لایون برای ماشین آلات راهسازی و ساختمانی ، شرکت ان اچ ال برای ماشین آلات معدنی (دامپتراک)، شرکت هلی برای انواع لیفتراک و دیگر تجهیزات انبار و شرکت فیکس تک برای انواع دیزل ژنراتور بوده و با بهره گیری از کادر فنی آموزش دیده و مجرب و همچنین با تکیه بر توان بالای تخصصی خود ، در زمینه ي واردات کلیه دستگاههای مذكور، تأمین عمده قطعات یدکی(اصلی)، ارائه کلیه خدمات فنی ( سرویس ، تعمیرات و آموزش ) مطابق با استانداردهای کارخانجات سازنده و ... فعال مي باشد. شایان ذکر است که این شرکت علاوه بر ارائه خدمات فنی در تعمیرگاه مرکزی خود ، توان اعزام اکیپ های فنی سیار به سایت محل استقرار ماشین آلات در اقصی نقاط کشور را دارا می باشد. اين شركت با بهرمندي از تيم متخصص خود توانست با فاصله چشمگير از ساير شرکتها، جايگاه نخست خدمات پس از فروش در ميان 34 شرکت مورد بررسي سازمان بازرسي کيفيت استاندارد ايران(ISQI) را کسب نمايد.

 • شرکت در و گوهر آویژه  شرکت در و گوهر آویژه در سال ۱۳۸۷ با سرمایه گذاری مستقیم جناب آقای ابراهیمی به صورت صد درصد خصوصی به منظور صادرات سنگ آهن، سرمایه‌گذاری و توسعه دربخش معادن و صنایع معدنی کشور آغاز به کار نمود. شرکت در و گوهر آویژه با تکیه بر مدیران ارشد و نیروهای متخصص خود و استقرار سیستم های یکپارچه سازمانی، توانسته است با خلق زمینه‌های جدید کسب و کار در راستای هدف توسعه بازارهای صادراتی و وارداتی کشور، پروژه‌های گسترده‌ای را در تمام مراحل خرید، حمل و نقل، انبارداری و عرضه در بازارهای بین‌المللی با موفقیت به سرانجام رسانده و به عنوان یک شرکت سود ده و پیشرو در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را بردارد. شرکت در و گوهر آویژه دو شعبه در کشورهای آلمان و چین دارد که به دلیل ساختار هولوگرافیک و ایجاد هم‌افزایی با شعبه اصلی خود روابط پویایی دارند و تحت نظارت شعبه اصلی فعالیت می‌کنند.

 • شركت توسعه معدنی و صنعتی صبانور  شركت توسعه معدنی و صنعتی صبانور با نام اولیه تامین مواد اولیه فولاد صبانور به صورت شركت سهامی خاص تاسيس شده و طی شماره 129266 مورخ 28 اسفند ماه 1375 در اداره ثبت شركت‌ها و مالكيت صنعتی تهران به ثبت رسيده است. طبق مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام مورخ 10 اردیبهشت ماه 1390 نوع شرکت به سهامی عام تغییر یافته و مراتب در تاریخ 12 آبان ماه 1390 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است. شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (سهامی عام) درحال حاضر بزرگترین تولید کننده سنگ آهن در غرب و شمال غرب کشور می باشد .محصولات تولیدی این شرکت درحال حاضر شامل سنگ آهن دانه بندی شده و کنسانتره است . نام شرکت طی شماره 11029 مورخ 16 اسفند ماه 1390 در فهرست شرکتهای ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار درج گردیده است. همچنین سهام شرکت از تاریخ 28 فروردین ماه 1391 در فرابورس عرضه عمومی شده است. سرمایه اولیه شرکت 500 میلیون ريال بوده که طی تغییرات متوالی نهایتا در سال 1390 به مبلغ 240 میلیارد ريال و در سال 1391 به 1.036 میلیارد ريال افزایش یافت و همچنین در سال 92 و مجمع مورخ 13 خرداد ماه 1393 با تصویب مجمع فوق العاده از مبلغ 1.036 میلیارد ريال به 2.036 میلیارد ريال در سال 1393 در حال اقدام می باشد . با توجه به پیشنهاد هیئت مدیره شرکت به مجمع عمومی فوق العاده درخصوص تغییر نام شرکت از " تامین مواد اولیه فولاد صبانور" به " توسعه معدنی و صنعتی صبانور" این موضوع پس از رای گیری مورد تصویب مجمع قرار گرفت . درحال حاضر شركت توسعه معدنی و صنعتی صبانور جزء واحدهاي تجاري فرعي شركت سرمايه گذاري توسعه معادن و فلزات (سهامي عام ) مي باشد.

 • شرکت راه سازی و معدنی مبین  از سال 1368 تاکنون با نزدیک به سه دهه تلاش مستمر کارآفرینان، متخصصین و 2500 نفر نیروی شاغل در رده‌های مختلف، در عرصه استخراج معادن اصلی و مهم کشور توانسته است رکورد یک میلیارد تن عملیات باطله برداری و استخراج ماده معدنی را ثبت نماید. همچنین این شرکت از ابتدای سال 1385 و با ورود به فعالیتهای سد ‌سازی توانست برگ جدیدی در کارنامه فعالیتهای پیمانکاری خود رقم زند. در حال حاضر شرکت مبین بیش از 450 دستگاه ماشین‌آلات سنگین و فوق سنگین در اختیار دارد که با بکارگیری آنها، سالانه بیش از یکصد میلیون تن عملیات استخراج و باطله‌برداری را در کشور انجام می دهد. بر مبنای اهداف استراتژیک شرکت، این حجم تولید در سال آتی تا مرز یکصد و سی میلیون تن افزایش خواهد یافت. شرکت راه‌سازی و معدنی مبین در اکثر معادن اصلی و استراتژیک سرب، روی، مس و سنگ‌آهن کشور حضوری فعال داشته و همچنین به منظور ایجاد ارزش‌افزوده بیشتر در چرخه تولید مواد معدنی کشور و تکمیل زنجیره ارزش، احداث کارخانجات فراوری در معدن سرب و روی مهدی آباد را آغاز نموده است. بدین منظور تکمیل عملیات اکتشافی، استخراج و باطله برداری معدن، مطالعات و عملیات اجرایی ساخت کارخانجات همزمان در حال اجرا می‌باشد.

 • شرکت توسعه تجارت زندگی سرمایه گذار  شرکت توسعه تجارت زندگی سرمایه گذار ،مجری و بهره بردار اولین ترمینال سبز و هوشمند تمام مکانیزه مواد معدنی در ایران می‌باشد که این ترمینال با بهره گیری از آخرین استاندارهای روز اروپا و تلفیق آن با توان و دانش فنی مهندسان میهن عزیزمان امکان بارگیری ۳/۰۰۰ تن انواع مواد معدنی (سنگ آهن-کنسانتره-گندله- آهن اسفنجی-مس و کنسانتره مس و... ) در بندر شهید بهشتی چابهار را دارا میباشد.

 • شرکت کارگزاری بانک ملت  شرکت کارگزاری بانک ملت دارای واحدهای پذیرش و معاملات اوراق بهادار، پذیرش و معاملات کالا ، پذیرش و معاملات انرژی، مشاور پذیرش ،مشاور عرضه ، معاملات برخط (آنلاین تریدینگ) ، قراردادهای آتی کالا و سهام ، بازاریابی ، امور اداری ، امور پشتیبانی ، حسابداری و آموزش می باشد. دفاتر شرکت در تهران شامل دفتر مرکزی ، دفتر بورس کالا وبورس انرژی بوده و علاوه بر این در شهرهای مشهد و جزیره کیش دارای شعبه مستقل می باشد.